Podpořte naší činnost - klikněte sem.

Pracovník v komunitním centru KOPEC

Hledáme do našeho týmu posilu na pozici pracovníka v komunitním klubu.

Náplň práce:

  • Obsluha návštěvníků komunitního klubu KOPEC a další činnosti s obsluhou související
  • Vyhledávání a sumarizace informací na internetu i jinde dle zadání
  • Pracovník se podílí se na tvorbě plánu zájmových a osvětových akcí a na realizaci akcí, souvisejících s provozem klubu a školicích prostor
  • Úklid prostor komunitního centra

Požadujeme:

  • Dokončené střední vzdělání
  • Ochotu učit se novým věcem a komunikovat
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Výhodou: řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), znalost AJ, hlubší znalost IT

Pro koho je pozice určena:

  • Pro osoby starší 18 let s diagnostikovanou poruchou autistického spektra (nediagnostikovaní zájemci s podezřením na PAS nebo čekající na diagnostiku budou posouzeni individuálně)

Nabízíme:

  • částečnou flexibilitu pracovního uspořádání
  • v průběhu zácviku podpora pracovního asistenta
  • chápavé a vstřícné prostředí
  • neformální malý kolektiv
  • zajímavou práci v jedinečném projektu
  • adekvátní platové ohodnocení
  • možnost rozvíjet se a učit se nové věci

Další informace:

  • 0,5 úvazku
  • Nástup srpen 2019 nebo dle dohody
  • Místo práce: KC KOPEC, Ječná 19, Praha 2
  • Smlouva na dobu určitou (12 měsíců), v případě zájmu s možností prodloužení

Vybrané uchazeče pozveme v průběhu července na osobní pohovor, odpověď obdrží všichni uchazeči.

Kalendář akcí

Srpen 2019
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22