Podpořte naší činnost - klikněte sem.Adventor o. s.

Motto: „Ať se vám líbí na zeměkouli!“[Táňa Kejvalová]

 

Stránky, které právě čtete, jsou jednou z aktivit organizace Adventor o. s. - sdružení autistů a odborníků, společně poskytujících služby a podporu autistické komunitě, tedy jak samotným malým i velkým lidem na spektru autismu, tak rodičům autistů i ostatním, kterých se problematika autismu nějak dotýká.

Důležitou součástí webu jsou i články z domova i ze světa, které se tak či onak týkají autismu, rozhovory se zajímavými lidmi a příspěvky psané lidmi na spektru autismu, které umožňují nahlédnout na svět jejich očima.

Adventor poskytuje služby podporující tak či onak autistickou komunitu, především poradenství a konzultace samotným autistickým lidem i rodičům, pedagogům či například terapeutům a chystáme další zajímavé a užitečné služby.

Zbývá ještě říci, kdo ve vedení projektu stojí (pro bližší informace klikněte na fotografii nebo jméno):

Me-02 Olga T Kejvalova VB1
Michal Roškaňuk PaeDr. Olga Černohorská Táňa Kejvalová Vojta Bartošík

Celý tým Adventoru , kam se počítají i autoři, editoři, poradci, dobrovolníci, asistenti a další osoby důležité pro úspěch projektu, doufá, že najdete na těchto stránkách užitečný i zajímavý prostor. Bližší informace o projektu najdete v článku Naše cíle .

Pokud máte jakékoli připomínky či náměty ke stránkám, nebo byste se chtěli na projektu nějakou formou podílet, nebo máte chuť projekt podpořit, určitě se ozvěte :-).


 Fakta o organizaci Adventor o. s.

Název:        Adventor, o. s.
Právní forma:    zapsaný spolek, L 25446 vedená u Městského soudu v Praze
Datum vzniku:    4. 3. 2013
Sídlo:            Vondroušova 1197/53, 163 00 Praha 6
IČ:            014 67 247

Bankovní spojení:

                Primární účet   107-994 153 0207/0100

                Sbírkový účet    200 400 500/0100

Obecná e-mailová adresa:      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výkonná rada: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

KC KOPEC: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Služby klientům: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výroční zprávy jsou zde.


P.S. Občas se ptáte na původ názvu sdružení Adventor . Slovo adventor znamená v latině „příchozí“ a těmi příchozími jsou lidé na spektru autismu - vše je vysvětleno v článku Tryzna za někoho, kdo neumřel.

P.P.S. Zajímá vám, proč se tu všude mluví o "lidech na spektru autismu", ale ne o "lidech s PAS" či o "lidech s poruchou autistického spektra"? Je to proto, protože řada z nás s takovým označením není spokojena. Necítí se být poruchou ani porouchaným autistickým spektrem. Máme právo se označovat tak, jak nám to vyhovuje a ctěného členáře vyzýváme k tomu, aby nám toto právo přiznal a respektoval ho. Za tento projev lidství vám všem moc děkujeme.

Tým Adventor

Kalendář akcí

Leden 2021
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31