Podpořte naší činnost - klikněte sem.Markéta chce taštičku

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Skutečnost, že Markéta chce taštičku, se dozvěděli už loni Karolvy Vary na nesoutěžní premiéře tohoto filmu. Byli jsme tam a musím říct, že Marky to na míste dokládala velmi autenticky: tašku přes rameno, kterou obdrželi všichni přítomní a byla neskutečně těžká (ale FAKT těžká) díky děsnému množství propagačních materiálů, nosila celou to dobu na rameni. Všichni hned tašky probrali a nechali si jen to zajímavé nebo užitečné, ale Markétka nedovolila nikomu na její tašku sáhnout a vláčela tu šílenou brašnu po festivalu na rameni - mě by to skolilo do půl hodiny ;-).

Tento film je nyní publikován na Youtube, proto ho nabízíme ke shlédnutí:

 Marketa

Diskutujte o tomto ?lánku ve fóru (1 odpovědí).

Fenomén autismus

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

K měsící autismu přinášíme film, realizovaný za podpory Ministerstva zdravotnictví, přinášející moderní pohled na problematiku autismu - bez příkras a bez strašení, tak jak je:

Clip

Film: Obyčejný život s mým (ne)obyčejným dítětem

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Tento film vznikl z popudu sdružení Auxilium v rámci stejnojmenné osvětové kampaně pod velením Unreal Vision. Dokumentární film trvá 13:20 a snaží se přiblížit převážně problematiku vysokofunkčního autismu. Kliknutím na obrázek se spustí přehrávání.

 Obycejny zivot m

Film: Autismus jako dar

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Autismus jako dar - tak vnímají manželé Chuecos svého syna Ánchela, kterého vedou v duchu vlastní verze Sonrise programu.

 autismus jako dar

Kalendář akcí