Podpořte naší činnost - klikněte sem.Krásná škaredá středa

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Krásná škaredá středa emoticon wink

Štědrý benefiční večer o Škaredé středě pod patronací paní Marty Kubišové

MKŠkaredá a krásná a zároveň? Samozřejmě ;-).

 

Kdo:  Promotým Praha, www.promotympraha.cz 
Kdy:  17. dubna 2019
Kde:  Kostel sv. Šimona a Judy v Dušní ulici v Praze
V kolik:  19 – 23 hodin

Cílem akce je získat finanční prostředky

  • na provoz dětského letního tábora Roprodesa
  • na provoz dětského letního tábora ProCit
  • na rekonstrukci terapeutických prostor KC KOPEC organizace Adventor

Minimální cílová částka, která promění uvedené cíle v realitu, je 300 000 Kč

Proč dětské letní tábory:

Většina autistických dětí nikdy nespala mimo domov.  Prázdniny pro ně a jejich rodiče jsou nejen úlevou od školy, ale také otázkou, jak budou děti trávit léto. Pro děti bez handicapu je nabídka prázdninových aktivit široká, ne však pro autistické děti. Každé autistické dítě je jiné, každé má své individuální potřeby, zvláštnosti, rituály, slabiny i přednosti a nadání.

Díky táboru mohou tyto děti strávit týden či dva mimo domov a zažít něco, co by jinak zažít nemohly. Letní pobyt dá dětem něco nového – zajímavě strávený čas mimo obvyklé prostředí, kde se mohou leccos nového naučit. Zkušenosti z tábora jim mohou pomoci navazovat kontakty s ostatními, lépe zvládat pobyt ve škole i jinde včetně náročných situací, přiblíží se samostatnosti a možná v sobě objeví nové kvality. Po celou dobu je tým odborníků připraven se postarat o organizaci a pomoci každému dítěti na spektru autismu se vším, co může potřebovat.

Proč Adventor:

Adventor provozuje Komunitním centru KOPEC v Ječné ulici v Praze, kde je nutná oprava po zatékání. KC  KOPEC  je  komunitní  centrum,  kde  lidé  na  spektru  autismu  bez  ohledu  na  věk  najdou  služby,  které potřebují. Je tu výběr skupinových terapií a aktivit jako je dramaterapeutický kurz herecké improvizace, skupinová muzikoterapie, kurz keramiky, výtvarné arteterapeutické kurzy zabývající se nejrůznějšími kreativními technikami. Na malém boulderu mohou též trénovat členové horolezeckého klubu HK Adventor, v dílně je zase k dispozici vybavení pro kutily a konstruktéry. Lze též volit z individuálních služeb jako je psychoterapie, individuální muzikoterapie, podpora ve vzdělávání a samozřejmě poradenství v  náročných životních situacích pro klienty i jejich rodiny a blízké.

Určitě si rezervujte volno na večer 17. dubna 2019, abyste nepropásli jedinečnou příležitost vystoupení úžasného šestnáctiletého pianisty Denise Szalbota a ostatních zajímavých hostů, budete se též moci zúčastnit výjimečné aukce uměleckých předmětů včetně pozoruhodných obrazů malovaných umělci na spektru autismu, které představíme my - Adventor o. s. jako profilovou výstavu „Svět jinýma očima“.

Na akci se podílejí tito partneři:

promotympraha Promotým Praha
Petr Kotek
+420 608 960 111
 02 adventor small  dobryskutek
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Adventor o. s. www.dobryskutek.cz

Akce se účastní též dobrovolníci z  partnerské organizace EXPO Bank - děkujeme předem za pomoc, která dává smysl!

expobank 50pc

JAK POMOCI

  • Přispět na účty projektu (dárce nad 1 000 Kč obdrží vstupenku na Benefiční večer)
  • Přispět do pokladničky při akci
  • Účastnit se tiché a/nebo veřejné aukce uměleckých předmětů

Kde lze přispět na účet? Klikněte SEM a dozvíte se vše potřebné.

Kalendář akcí

Leden 2020
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31