Podpořte naší činnost - klikněte sem.Lidský genom není plánek, lidský genom je kuchařka!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (4 hlasů)

... aneb geny určují suroviny, míchá a peče je život

 

Lidský mozek je hologram. To už dnes víme. Není zde (jasná, malá, ostře ohraničená…) oblast lásky, emocí, paměti, autismu… Vše je provázáno. Jistou diferenciaci a specializaci však nacházíme. Už od pohledu není mozek „difusní“ nýbrž anatomicky rozdělený v šedou (nervové buňky – neurony) a bílou (nervová vlákna) hmotu a v několik okem odlišitelných částí.

Proto nepřekvapí, že různé duševní abnormality a poruchy nejsou ostře ohraničené, ale nutně spolu souvisí a prolínají se. Komorbidita (=spoluvýskyt) více duševních poruch současně je mnohem pravděpodobnější, než by statisticky vycházelo, kdyby byly nezávislé. Jistě to není jen náhoda.

Číst dál...

Diskutujte o tomto ?lánku ve fóru (7 odpovědí).

Epidemie autismu?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (2 hlasů)

Oficiální statistiky, který publikovala americká CDC (Centrum of Disease Control) činí 1 autista na 50 lidí v populaci. Čeká svět epidemie autismu?

Číst dál...

Diskutujte o tomto ?lánku ve fóru (5 odpovědí).

Lze diagnostikovat autismus analýzou metaloproteinů?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Už dlouho se mluví o tom, že s autismem může úzce souviset přítomnost většího množství toxických kovů, které organismus není schopen vyloučit. Toto téma v poslední době (v širším kontextu toxických látek) znovu otevírá řada výzkumných týmů, zátěž vyvíjejícího se organismu se probírá ze všech stran včetně toho, jak se může taková zátěž projevit ve chvíli, kdy je například mateřským mlékem přenesena z dospělého (a tudíž odolnějšího) organismu matky do křehkého organismu dítěte. Každopádně toxické kovy jako je hliník nebo rtuť jsou v zorném poli těch, kdo poukazují na jejich přítomnost v očkovacích sérech a souvislost s nástupem autismu po očkování.

Číst dál...

Diskutujte o tomto ?lánku ve fóru (0 odpovědí).

Čas na sobectví

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Komunita autistů je plná bojujících maminek a tatínků, kteří vždy nasadí kyslíkovou masku nejdříve svým dětem, pak nejspíše tvému dítěti a sami budou modrat a lapat po dechu.

A DOST!

Četli jste to na Facebooku? „Přejeme prezidentce NAA Wendy Fournierové brzké uzdravení po infarktu, který prodělala minulou neděli.“

Číst dál...

Diskutujte o tomto ?lánku ve fóru (0 odpovědí).

Soja, autismus a záchvaty

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Skutečnost, že nadměrná konzulace soji může souviset s hyperaktivitou, poruchou pozornosti, úzkostnými stavy a dokonce mentální retardací či jinými mentálními poruchami, není žádná novinka (blíže viz informace pod článkem). Nyní se ukazuje, že stejnou příčínu může mít i zvýšený počet záchvatů a křečí a dokonce se účastnit na vzniku vývojových poruch, jak říká Dr. Kaayla T. Daniel, Ph.D., C.C.N., dietoložka a specialistka na nutriční (výživovou) problematiku, známá nejen v odborných kruzích, ale i jako častý host televizních a rozhlasových pořadů týkajících se zmíněných oborů.

Myslíte se, že nadměrná konzumace se vás či vašich dětí netýká? Pokud si nehlídáte opravdu pečlivě vše, co jíte, velice se mýlíte, protože soju a sojové produkty obsahuje více než 60% jiných než čerstvých potravin a v podstatě cokoli, co si dáte ve své oblíbené fastfoodové jídelně. Dokonce i vejce, mléko a další produkty živočišné výroby mohou obsahovat některé složky soji jako následek používání krmiv na bázi soji.

Číst dál...

Diskutujte o tomto ?lánku ve fóru (0 odpovědí).

Kalendář akcí

Listopad 2019
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30