Podpořte naší činnost - klikněte sem.

Přicházíme v míru červen 2021

Besedy
Datum:: 2021-06-14 19:30

Místo konání:: Divadlo Kampa, Nosticova 634/2A, Malá Strana, 118 00 Praha 1  |  Město:: Praha 1, Česká republika

Setkání se světem autismu a autistů – poznejte osobně některé z nich, poznejte jejich talenty i nedokonalosti. Večerem a besedou s hosty a diváky provází Michal Roškaňuk a Jaroslav Dušek.

O autistech se často říká, že jsou jako bytosti z jiné planety – někdy se chovají, mluví nebo vypadají zvláštně a pro ně samotné je někdy zvláštní chování, mluva nebo vzhled ostatních. Z toho vychází i název pořadu – vždyť každá mimozemská delegace dříve či později prohlásí „Přicházíme v míru.

Přijďte tedy na besedu se zástupci té jejich i té vaší planety a poznejte, že tyhle bytosti to myslí vážně – ostatně tak jako všechno, co řeknou. Ptejte se na cokoli, co vás zajímá; dozvíte se také to, v čem jsou někteří z nich výjimeční anebo v čem potřebují pomoc druhých. Večerem provázejí Michal Roškaňuk, muž s Aspergerovým syndromem a zakladatel občanského sdružení Adventor a herec Jaroslav Dušek.

 Tentokrát v našem pořadu vystoupí tři velmi zajímaví hosté, které kromě diagnózy, spojuje jejich odvaha sdílet své myšlenky a pocity s ostatními. Jsou totiž hlavními protagonisty našeho nového dokumentární filmu z cyklu Fenomén autismus. Tentokrát o vztazích emoticon smile, tak doražte 14. 6. do Divadla Kampa a dozvíte se úplně vše!

Na tuto akci platí sleva student/senior/ztp 20%. Slevu lze uplatnit při osobním vyzvednutí vstupenek (ať už rezervovaných či nikoli) na pokladně Divadla Kampa.

 

Telefon:
776 44 77 44
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adresa:
Nosticova 634/2A

Kalendář akcí